CLAA215FA04 V4

| Panel Model | CLAA215FA04 V4 |
|---|---|
| Panelmærke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,21.5 inch, 1920×1080 |
| Paneltype | a-Si TFT-LCD |
| CLAA215FA04 V4 pris | Anmodning Pris og leveringstid |
| Visningstilstand | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 476.64×268.11 mm |
| Omrids | 495.6×292.2×10.35 mm |
| Overflade | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastforhold | 1000:1 (Typ.) |
| Skærmfarver | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Responstid | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Synsvinkel | 85/85/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lampetype | 16S4P WLED Without Driver |
| Signal Interface | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Indgangsspænding | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com er en specialforråd distributør af CPT CLAA215FA04 V4.
CPT CLAA215FA04 V4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA215FA04 V4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA215FA04 V4 eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA215FA04 V4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA215FA04 V4 er nye & original lager tilgængelig på LCD-Display.com, samme dag forsendelse med gratis forsendelsesomkostninger.
For CPT CLAA215FA04 V4 pdf datablad eller detaljerede specifikationer af CPT CLAA215FA04 V4 eller andre CPT LCD'er, vær venlig at email os, vi vil gerne give en.
Anmod om et citat fra CPT CLAA215FA04 V4 distributør på LCD-Display.com. Email os: info@LCDs-Display.com
Relaterede søgeord "CLAA215FA04 V4"
- CPT CLAA215FA04 V4
- CLAA215FA04 V4 datablad
- CLAA215FA04 V4 billede
- CLAA215FA04 V4 pris
- CLAA215FA04 V4 distributør
